Geçmiş olduğumuz sene Acun Ilıcalı ile evliliğini sona erdiren Şeyma Subaşı, yeni kitabı ile alakalı olarak yapmış olduğu paylaşım içerisinde ultrason fotoğrafı kullanmış olması takipçilerini çok dah fazla heyecanlandırmış oldu.

Sosyal medya fenomenlerinden bir iolan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu ultrason fotoğrafı ile birlikte takipçilerini çok fazla şaşırtmış oldu.

en son kızı Melisa’ya hamile bulunduğu dönem içerisinde yazmaya başladığı günlükten ufak bir kısım ve Melisa’nın ultrason fotoğrafını Instagram hesabında yer alan hikaye bölümünden paylaşmış olan Subaşı bütün dikkatleri de üstüne çekmiş oldu çekti. Subaşı, yapmış olduğu bu özel paylaşıma İngilizce dilinde ise; ”Seneler öncesinde tutmuş olduğum günlükten sadece bir kaç sayfa… Yakın bir zamanda kitabımda yayınlanmış olacaklar. Bir gün yaşamış olduğum her şeyin Türkiye’nin en büyük yayıncısı tarafından bir kitap olarak ortaya çıkabileceğini nasıl bilebilirdim? Sanıyorum ki içime doğmuş ve bu günlüğüme ait sayfaları da saklamışım.” şeklinde bir not ilave etti.

Şeyma Subaşı daha önce de kıyafetlerini bir butik ile anlaşma yaparak satacağını açıklamış ve bu açıklamadan sonra ise takipçileri tarafından çok büyük bir tepki gösterilmişti.