Denizli ili içerisinde meydana geldiği açıklanan trafik kazalarında toplam 14 kişinin yaralandığı bilgisine ulaşıldı.

Muharrem Kapancı yönetiminde bulunan 42 EEY plakasına sahip hafif ticari bir araç, Denizli – Tavas kara yolunun Akyar Mahallesine yakın bir bölgede sağanak yağışın da etkisi ile birlikte kontrolden çıktı ve şarampole devrildi. Olayın yaşanmış olduğu yere çağrılan itfaiye ekipleri ise, araç içeriisnde sıkışan 4 kişiyi bulundukları yerden hızlı bir şekilde çıkarttı.
Kaza esnasında sürücüyle beraber araçta yer alan eşi Ayşe, çocukları olan Berkay ile birlikte Aysima ve de Elif Kapancı’yla beraber Ramazan Erdem ve de Ali Soyuçok’un yaralandıkları açıklandı. Sağlık ekiplerinin tarafından Tavas Devlet Hastanesi’ne kaldırılmış olan yaralıların sağlık durumlarının da iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Merkezefendi ilçesinin Selçukbey Mahallesi içerisinde de Orhan Arıcan idaresinde bulunan 20 F 8840 plakasına sahip otomobil, Adem Şimşek’in kullanmakta olduğu 20 BK 764 plakasına sahip otomobil ile çarpıştı. Kaza esnasında sürücülerden Adem Şimşek ile birlikte Orhan Arıcan ve eşi Ayşe Arıcan hafif bir şekilde yaralandı.

Mahmut Bozova idaresine yer alan 15 EB 965 plakasınasahip otomobil, Serinhisar ilçesinde yer alan Ayaz mevkisi içerisinde henüz tespit edilemeyen bir nedenle takla attı ve devrildi. Kaza esnsında, şoför Bozava ise yaralandı.

Pamukkale ilçesi içerisindeyse, Murat Babaak yönetiminde bulunan 20 BC 449 plakasına sahip bir otomobil Güzelpınar Mahallesi’nin giriş kısmında yolun kenarına devrildi. Kaza esnasında sürücüyle birlikte eşi Huriye Babaak ve de Zeynep Turgut’un yaralandıkları açıklandı.

Yaralı durumdaki vatandaşlar kentte yer alan hastaneler içerisinde hızlı bir şekilde tedavi altına alınmış durumda.