Yer almış olduğu diziler sayesinde yurtdışında da çok geniş bir hayran kitlesine sahip olmayı başaran Kıvanç Tatlıtuğ’un Amerika ile birlikte Kanada’da yaşamını sürdüren hayranları bu sevgilerini ise fazlasıyla ilginç bir hamleyle göstermiş oldu. 10 tane Amerika asıllı iş kadını Tatlıtuğ ile alakalı olarak bir tane internet sayfası açıp bir araya gelmiş oldu.

Amerika asıllı bu kadın hayranlar ise ”kivancnorthamerica” ismine ait olan bir internet sayfasını kurdu. Yakışıklı durumdaki oyuncunun her bir adımını platform üzerinde de açık bir şekilde paylaşıyorlar. Hatta Amerika asıllı bu iş kadınları İstanbul turu da düzenlemek için hazırlıklar yapmakta ve bu turu gerçekleştiriyor. İlk kafile ise geçmiş olduğumuz günlerde ilk defa mega kente gelmiş oldu.

10 tane Amerika asıllı iş kadını, Kıvanç Tatlıtuğ ismine bir internet sayfası açtı, İstanbul turu gerçekleştirdi. Amerika asıllı bu kadınlar, dizilerin çekilmiş olduğu tarihi semtleri de dolaştı.

Tura katılmış olanlar ise oyuncunun bugüne kadarki zaman içerisinde rol almış olduğu dizilerin semtlerini teker teker dolaştı. Gezi esnasında çekilen fotoğrafları da internet sayfası üzerinden an be an paylaşmakta olan hanımlar, başka bir turla alakalı olarak çok büyük bir rağbet görmüş oldu.