”Kadın” isimli popüler hale gelen dizi ile birlikte kariyeri içerisinde çok başarılı bir adım atmış olan oyunculardan Özge Özpirinçci, yüzünün üzerinde salyangoz gezdirmiş olduğu anları da takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu.

”Kadın” isimli dizi ile birlikte kariyerinde daha başarılı bir adım atmış olan oyunculardan Özge Özpirinçci, yüzü üzerinde salyangoz gezdirmiş olduğu anları da takipçilerinin beğenisine sunmuş bulundu.

Bazı zamanlarda yavru durumdaki bir bir eşekle çekilmiş fotoğraflarını bütün samimiyeti ile birlikte paylaşmaya devam eden Özpirinçci bazı zamanlarda ise yüzünde dolaşmasına izin vermiş olduğu bir sümüklü böcek ile çekilmiş fotoğraflarını paylaşmakta.

Basit bir şekilde bir çok kimsenin cesaret edemeyecek olduğu bu söz konusu hareketi ise Özpirinçci ”Selam cınım” şeklindeki bir not ile birlikte paylaştı. Özpirinçci’nin yapmış olduğu bu değişik fotoğraf paylaşımına ise takipçileri de hiç bir şekilde sessiz kalmadı. Güzel ve başarılı durumdaki oyuncunun bir tane takipçisi yapılmış olan bu paylaşımın alt kısmına, ”Salyangoz mu o yüzündeki ya. Ben onu elime bile alamamaktayım. Sen suratının üzerinde gezdiriyorsun.” şeklinde bir yorum yaptı.