Acun Ilıcalı’dan tek bir celsede boşanmış olan Şeyma Subaşı, evliyken taşınmış olduğu villadan yeniden taşındığı esnada dolabında yer alan fazlalık kıyafetlerini ise bir tane butikle anlaşıp satışa çıkartmış olacak.

Acun Ilıcalı’yla devam eden mutlu durumdaki ilişkisini 18 Eylül 2017 tarihi içerisinde nikah masasına taşımış olan Şeyma Subaşı, geçmiş olduğumuz senenin son ayları içerisinde ani bir karar alarak tek bir celsede boşandı. Ayrılığın hemen sonrasında Fransız asıllı DJ’lerden Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamış olan Subaşı, şu zamanlarda ise kıyafetlerini satmaya karar vermesi ile birlikte yeniden gündeme gelmiş oldu.

Acun Ilıcalı’dan aylık olarak 125.000 Türk Lirası tutarında bir nafaka almakta bulunan Şeyma Subaşı, yeni taşınacak olduğu evde kıyafetlerini koyabilecek yer hususunda sıkıntı yaşayacağından dolayı pek çok elbisesini de satışa çıkartma konusunda karar vermiş durumda. Instagram hesabı üzerinden 3 milyon tane takipçisine kıyafetlerini satacak olduğu haberini de vermiş olan Şeyma Subaşı, takipçileri ile buluşabilmek amacıyla kıyafetleri internet üstünen satmanın yerine Bebek içerisinde bir tane butikle anlaşacak olduğunu da ifade etti.

Subaşı’nın giymiş olduğu kıyafetlerini ihtiyaç sahiplerine bağışlamasının yerine satışa çıkartmış olması da akıllara ”Kazanmış olduğu para yetmiyor galiba?” şeklindeki soruyu getirmiş oldu.