Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde bir tane ticari araçla birlikte 2 tane otomobilin karışmış olduğu trafik kazası esnasında 1 kişi yaralanmış oldu. Kazadan sonra ise mahalleli ile birlikte veliler de olayın gerçekleşmiş olduğu yere akın etti.

Edinilmiş olan bilgilere bakılır ise, bu kaza Mehmetçik Mahallesinde yera lan 1299 Sokak ila 2565 Sokağın kesişmekte olduğu kavşak üzerinde gerçekleşti. Murat Alçı idaresinde bulunan 35 YKF 38 plakasına sahip bir otomobil, İbrahim Doğan idaresinde yer alan 20 ABK 737 plakasına sahip bir ticari araçla çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle birlikte kontrolü yitirmiş olan arabalar ilk önce park durumunda bulunan Önder İpek’e ait olan 20 KK 999 plakasına sahip araca çarptı, sonrasında ise kaldırıma çıkıp duvara çarparak durabildi. Kaza esnasında şoförlerden Murat Alçı yaralandı. Kazadan hemen sonra çevrede yer alanların haber vermesiyle birlikte olayın gerçekleşmiş olduğu yere polis ile birlikte 112 Acil Servis ve de Denizli Büyükşehir İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı durumdaki ekipler yönlenirildi.. Kaza esnasında yaralanmış olan Alçı olayın yaşandığı yere intikal eden ambulansla hastaneye götürüldü.

Okulun hemen önünde kaza meudana geldiğini gören velilerle birlikte mahalleli de olayın yaşanmış olduğu yere akın etti. Kazayla alakalı olarak soruşturma başlatıldığı açıklandı.