Aşklarını artık nikah masasına taşıma konusunda istekleri bulunan Mesut Özil ile birlikte Amine Gülşe, tarih konusunda çok önemli bir karar kılmış durumda. 2 sene öncesinde nişanlanmış olan Arsenalli futbolculardan Mesut Özil ve başarılı oyunculardan Amine Gülşe, 7 Haziran tarihi içerisinde nikah masasına oturmuş olacak.

Düğünle alakalı hazırlıkları da gizlilik içinde yürütmekte olan çift, aslında yine tören mekanının ortaya çıkmasına hiç bir şekilde engel olamadı. En başından bu yana yaşamlarını Boğazın kıyısında bir mekan içerisinde birleştirme konusunda isteği bulunan çift, Four Seasons Bosphorus’ta olması konusunda bir karar aldı.

Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’ın ise nikah şahidi şeklinde katılacak olduğu bu düğünün hazırlıkları, imzalanmış özel gizlilik anlaşması kapsamında devam etmekte ve basına hiç bir şekilde haber sızmaması hususunda ise azami bir şekilde özen gösterilmekte.

Diğer taraftan Mesut Özil ile birlikte Amine Gülşe’nin düğün tarihleri Almanya içerisinde de manşetlere taşınmış durumda. Alman Bild isimli gazete, Özil’in eski takım arkadaşlarının gerçekleşecek düğüne katılamaması amacıyla tarih olarak 7 Haziran’ı seçmiş olduğunu ileri sürdü. Habere bakılır ise Özil, düğünü bile bile 8 Haziran tarihi içerisinde Belarus – Almanya arasında gerçekleşecek Avrupa Şampiyonası’nın eleme maçının öncesindeki bir tarihe denk getirdi.