Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu müstehcen videosu ile birlikte çok büyük bir tepki toplamış olan Kerimcan Durmaz’a bir başka tepki ise komşularından gelmiş durumda. Beykoz ilçesinde oturmakta olduğu site sakinlerinin Kerimcan’ı istememekte oldukları ileri sürüldü.

Kerimcan Durmaz’ın uçak tuvaleti içerisinde çekmiş olduğu müstehcen durumdaki videoyu, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olması çok büyük bir tepki toplamıştı. Kerimcan Durmaz ise, sosyal medya üzerinden paylaşmış olduğu video içerisinde, ”İlk önce beni takip etmekte bulunan, ilk sırada ailem olmak üzre tüm küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve bu şekilde bir şeyi izlemek mecburiyetinde kalan herkesten çok özür dilemekteyim.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Özür videosunu paylaşmasının sonrasında yeniden suskunluğa bürünmüş olan Kerimcan Durmaz’a bir başka tepki de oturmakta olduğu site sakinlerinden gelmiş oldu. Posta gazetesinden Eylem İpek Şafak’ın yapmış olduğu habere bakılır ise, hakkında tam 14 senelik bir hapis cezası istemi ile suç duyurusunda bulunulmuş olan ve sanat dünyası üzerinde eleştiri yağmuruna tutulmakta olan fenomen, Beykoz ilçesinde oturmakta olduğu site sakinlerinden de çok büyük bir tepki çekmiş oldu.

Kerimcan Durmaz’ı artık o site içerisinde istememekte olan sakinler, özel bir imza kampanyası başlatmış durumda. Durmaz’ın site içerisinden kovulmasını hedeflemekte olan site sakinlerinin çalışmaları da aralıksız bir şekilde sürmekte