Sunuculardan biri olan Seda Akgül, Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katıldı. Bir dönemler ‘Kısmetse Olur’ isimli program içerisinde sunuculuk yapmış olan Akgül, yarışmadan kazanmış olduğu para ile kafe açmış olduğunu fakat başarısız bir durumda olduğunu da anlattı.

Dobra açıklamaları ile birlikte isminden çık sık bir şekilde söz ettirmiş olan Akgül, bir dönemler yaşamış olduğu maddi sıkıntıları da şöyle ifade etti;

”Herkes bizlerin 12 ay boyunca düzenli bir şekilde para almış olduğumuzu zannetmekte. Bizler varken alarak, çalışmamış olduğumuzda ise onu yemekteyiz. Ben hiç bir şekilde dibe vurmadım, sürekli olark dipteyim. Ben aslında tam Kısmetse Olur isimli programda yükseldiğim esnada RTÜK devreye girmiş oldu. Hanlarım veyahut hamamlarım yok ancak ailemin durumu da çok şükürki iyi. Eğitimim çok iyi, açta kalmam. Kısmetse Olur isimli programdan kazanmış olduğum bütün parayı restorana da yatırdım. Cebimde sadece 700 lira tutarında bir para kalmıştı. Kısmetse Olur isimli programın teklifi geldi. Arabamı satma konusunda bir düşüncem vardı bir tane arkadaşım ”Ya aslında bu iş olmaz ancak sen yine bir dene” şeklinde konuştu. Deneme çekimi için kot ve de plaj gömleği ile gittim. O denli ümitsiz bir şekilde gitmiştim. Bir mucize olması gerekli demiştim. Oradan kazanmış olduğum bütün parayı da kafeye yatırdım. Ben var iken para kazanmaktayız kasa dolmakta. Ancak ben yokken 3 ila 5 lira. Meğerki içerde bir tezgah kurmuşlar. Antikalar döşemiştim zaten 2. dereceden bir tarihi eser. Kafeye çok rahat bir şekilde 250.000 gider. Tarihi eser olan bir yerdi. Yeni işim içinde de parayı yatırmış durumdayım.”