Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde yolun karşı tarafına geçmeyi isteyen 55 yaşında bulunan bir adama kamyonet çarptı. Kazanın yaşanmış olduğu an ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olay ise, geçmiş olduğumuz Çarşamba gününde saatler 16:00 civarında Fesleğen Mahallesi’nde yer alan Kıbrıs Şehitler Caddesi üzerinde gerçekleşti. Yolun karşı tarafına geçmeye çalışmakta olan Tevfik Aksan’a, (55) A. D.’nin kullanmakta olduğu 20 AAZ 64 plakasına sahip bir kamyonet çarptı. Kazadan hemen sonra ise Tevfik Aksan hızlıca yere yığıldı. Kazayı görmüş olan vatandaşların ihbarda bulunmasının hemen sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere sağlık ile birlikte polis ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekiplerinin müdahalede bulunmasının hemen sonrasında ise Aksan, ambulans yardımıyla Denizli Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Burada tedabi altına alınmış olan bu yaralının sağlık durumunun iyi bir şekilde olduğu, hayati tehlikesinin de olmadığı bilgisi verildi.

Güvenlik ekipleri ise, kazanın hemen sonrasında kamyone şoförü olan A. D.’nin ifadesini aldı. Kazanın yaşanmış olduğu an ise yakında yer alan bir tane iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kayıt edildi.

Görüntüler içerisinde Tevfik Aksan’ın yolun karşı tarafına geçmeye çalıştığı esnada kamyonetin çarpması sonrasıdna yere yığılmış olduğu açık bir şekilde gözükmekte.