Denizli ilinin Valisi görevinde bulunan Hasan Karahan, Pamukkale Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Avni Örki’ye hayırlı olsun için bir ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında konuşmuş olan Başkan Örki, ”Pamukkale ilçemizi Dünya üzerinde marka bir kent durumuna getirebilmek amacıyla canla ve başla çalışacağız” ifadelerine yer verdi.

Görevine yeni başlamış olan Pamukkale Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Avni Örki’ye Denizli Valisi görevinde bulunan Hasan Karahan özel bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan görevinde bulunan Örki’ye belediye başkanlığı görevi içerisinde başarılar dilemiş olan Vali Karahan, gerçekleştirecek olduğu proje ile birlikte çalışmalar konusunda da kendisine kolaylıklar dilemiş oldu. Başkan görevinde bulunan Avni Örki de nazik durumdaki bu ziyaretleri ve de güzel dilekleriyle alakalı olarak Denizli Valisi görevinde bulunan Hasan Karahan’a teşekkür etmiş oldu.

Birlik içerisinde Pamukkale ilçesine çok güzel hizmetler kazandıracak olduklarını da ifade etmiş olan Başkan görevinde bulunan Örki; ”Ortak bir şekile çalışma ve de destek içerisinde Denizli ilimizi, Pamukkale ilçemisi Dünya üzerinde adeta marka bir kent durumuna getirmek amacıyla canla ve başla çalışacağız” ifadelerine yer verdi. Belediye başkan yardımcılarının da katılmış olduğu bu özel görüşme yaklaşık olarak 1 saat devam etti. Ziyaret ise toplu fotoğraf çekilmesi ile birlikte son buldu.