Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde; ”çocuk görme” sebebi ile parkta çıkmış olan kavga esnasında eski eşini bıçaklamış olan şahıs polis ekipleri tarafından tutuklandı.

Karşıyaka Mahallesi’nde yer alan parkta çocuklarını görme sebebiyle çıkmış olan tartışma esnasında eski eşi Yasemin G’yi (31) bıçaklamış olan ve olayın yaşanmış olduğu yerden geçmiş olan jandarma ekipleri tarafından hızlı bir şekilde yakalanan Özgür D. (40), emniyet içerisindeki işlemlerinin hemen sonrasında ise adliyeye sevk işlemleri yapıldı.

Çocukların velayeti boşanmış olduğu eski eşinde bulunan şüpheli şahıs, çıkartılmış olduğu nöbetçi hakimlik tarafından tutuklandı.

Bu esnada ise, Özgür D’nin olayın yaşanmış olduğu yerden geçmekte bulunan jandarma tarafından etkisiz duruma getirilme anı da, çevrede yer alan bir tane iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Pamukkale ilçesi içerisinde, 2 sene öncesinde boşanmış olan Özgür D. (40) ve eski eşi Yasemin G. (31) aralarında Karşıyaka Mahallesi’nde yer alan park içerisinde dün akşam saatlerine doğru ”çocukları görme” sebebi ile bir tartışma çıkmış, 2 tane çocuğunun velayeti kendinde bulunan Yasemin G. ise, Özgür D. tarafından kalça kısmından bıçaklamıştı.