Denizli ili içerisinde kontrolden çıkmış olan otomobil bir elektrik direğine çarptı. Kaza esnasında aynı aileden 3 tanesi çocuk 5 kişinin de yaralandığı açıklandı.

Edinilmiş olan bilgiye bakılır ise bu kaza, Pamukkale ilçesinde yer alan Irlıganlı Mahallesinin Atatürk Caddesi üzerinde gerçekleşti. İddialara bakılır ise, Ramazan Sarıkaya (42) yönetiminde bulunan 20 YF 810 plakasına sahip bir araç, şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucunda kontrolden çıkıp yolun yanında yer alan bir elektrik direğine çarptı. Çevrede yer alanların ihbarda bulunmasının üstüne olayın yaşanmış olduğu yere sağlık ekipleri ile birlikte jandarma ve de itfaiye ekipleri yönlendirildi. Kısa zaman içerisinde olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden itfaiye ekipleri, otomobil içinde sıkışmış olan şoför Sarıkaya’yı sıkışmış olduğu yerden kurtardı. Kaza esnasında, şoför Sarıkaya’nın yanında yer alan Kudret Sarıkaya (40) ile birlikte Fatma Sena Sarıkaya (6), Zeynep Su Sarıkaya (9) ve de Yavuz Selim Sarıkaya (12)’nın da yaralandığı açıklandı.

Yaralı şahıslar, olayın gerçekleşmiş olduğu yerde yapılan ilk müdahalenin sonrasında ambulanslar ile tedavi edilmek amacıyla Denizli Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Tedavi altına alınmış olan yaralı şahısların hayati tehlikelerinin bulunmamakta olduğu bilgisine ulaşıldı.

Kazayla alakalı bir şekilde soruşturma başlatıldığı açıklandı.