Yaklaşmış olan Ramazan Bayramından önce bütün tedbirleri almaya başlamış olan Denizli Büyükşehir Belediyesi vatandaşlar tarafından da çok yoğun bir şekilde ziyaret edilmekte olan mezarlıklar içerisinde temizlik çalışmalarıyla bakım çalışmaları yapmaya başlamış durumda.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Park ve Bahçeler Dairesinin Başkanlığı, Ramazan Bayramından önce vatandaşlar tarafından çok yoğun bir şekilde ziyaret edilmekte olan mezarlıklar içerisinde temizlikle beraber bakım çalışmaları yapıyor. Ramazan Bayramından dolayı mezarlıklar içerisinde de gerekli tedbirleri almış olan Denizli Büyükşehir Belediyesi kentte yaşamını sürdüren vatandaşların rahat ve de huzur içerisinde ziyaretlerini yapabilmesi amacıyla çalışmalarına çok büyük bir hız vermiş durumda. Bunun dahilinde Denizli Büyükşehir Belediyesinin Park ve Bahçeler Dairesinin Başkanlığı tarafından kentin tamamında yer alan bulunan 1.050 tane mezarlıkta bakımla beraber temizlik çalışmaları yapılıp, Ramazan Bayramı esnasında vatandaşların ziyaretleri için hazır bir duruma getirilmekte.

Diğer taraftan Ramazan Bayramı tatilinden dolayı bütün tedbirlerini de almaya başlamış olan Denizli Büyükşehir Belediyesi birimleri içerisinde nöbetçi ekipler oluşturup, halkın acil durumdaki ihtiyaçlarını hemen karşılamış olacak. Ramazan Bayramı tatili süresince görev başında bulunacak ekiplere her türden sorunlarla ilgili olarak ”Alo 153” telefon hattını arayarak ulaşabileceksiniz. Bunların yanı sıra Denizli Büyükşehir Belediyesinin ”112 İtfaiye” ile birlikte ”188 Cenaze” ve de DESKİ’ye ait olan ”185 Çağrı Merkezi” de tatil süresince hizmet veriyor olacak.