Show TV isimli kanalın fenomen dizilerinden biri haline gelen Çukur adlı dizinin 6 Mayıs Pazartesi gününde ekranlara gelecek yeni bölümü içerisinde izleyicileri çok büyük bir sürpriz beklemekte. Sıfır Bir / Bir Zamanlar Adana’da isimli dizinin Cio karakterinde olan Cihangir Ceyhan’ın kadroya dahil edildiği açıklaması yapıldı.

Sezon finalinin olduğu kısımda son 4 bölüm kalmışken nefeslerin tutulmuş olduğu ”Çukur” isimli diziye yeni bir tane isim gelmekte. ”Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da” isminesahip yapım içerisinde canlandırmış olduğu Cio isimli karakterle ciddi bir kitleye ulaşmış olan Cihangir Ceyhan, fenomen hale gelen dizinin oyuncu kadrosuna dahil edilmiş oldu.

Hem oyuncunun hayranlarının hem ise ”Çukur” isimli dizinin hayranlarının uzun bir zamandan beri dizinin dünyasında görmeyi istemiş oldukları Ceyhan, geçmiş olduğumuz günlerde ise ilk sahnesini çekmiş oldu.

Genç yaştaki oyuncu; ”Çukur isimli dizinin paylaşılan son bçlümü içerisine ”Azer Kurtuluş çok yakında” şeklindeki duvar yazısı sayesinde sinyallerini vermiş olduğu Azer karakterine yaşam vermekte. Ceyhan’ın, ilk önce Yamaç (Aras Bulut İynemli) ile birlikte Vartolu Salih (Erkan Kolçak Köstendil) ve de Cumali (Necip Memili) olmak üzre Koçovalı erkekleri ile olan sahneleri daha şimdiden çok büyük bir merakla beklenmekte.