Hakan Peker, 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katıldı. Gündemle alakalı olarak çok açıklamalar gerçekleştiren Hakan Peker, yaşına karşın devamlı olarak genç göstermesi ile alakalı konuştu.

Hakan Peker’in, yüzüne devamlı olarak botoks yaptırmış olduğu ve kaşlarını kaldırtmış olduğu da çok sık bir şekilde iddia edilmekteydi. Bugün katılmış olduğu bir canlı yayın programı esnasında da ünlü şarkıcı, estetikle alakalı iddialarını kesin bir dille yalanladı.

Genç durumdaki görüntüsünün sırrını hiç bir şekilde vermemekte olan Peker, estetikle alakalı söylentilerini her fırsatta yalanyayarak; ”Yaptırırsam da bir estetik harikası olurum” ifadelerine yer vermekte.

Hakan Peker, daha öncesinde de estetikle ilgili iddialar konusunda sosyal medya hesabı üzerinden şu şekilde bir açıklama gerçekleştirmişti:

”Saçma sapan bir şekilde hiç bilmeden aptalca yorumlar gerçekleştirmeyin. Hava soğuk ve ödem yapmışım spordan dolayı da yüzüm şiş bir şekilde çıkmış. Yok estetik mağduruymuş falan filan hepiniz bir doktor oluvermişsiniz maşallah.

”Henüz bir yaptırmadım ancak ihtiyacım olduğu zaman da göğsümü gere gere yaptırırım, sizler rahat olun. Yaptırırsam da eğer birestetik mağduru olmam, kesinlikle estetik harikası olurum”