Magazin dünyası son günler içerisinde bu dedikoduyla çalkalanmaya başladı. Geçmiş olduğumuz ay eski aşkı Azeri asıllı modellerden Ulviyya Alex’le tekrar barışmış olan Beşiktaş Başkanı görevindeki Fikret Orman, kulislerde konuşulan dedikodulara bakılırsa şu sıralarda şovmen Mehmet Ali Erbil’in eski eşi olan Tuğba Coşkun’la gizli bir şekilde görüşmekte.

Coşkun, 2010 senesi içerisinde Erbil’den boşanmış ve sonrasında ise gönlünü sosyetik avukatlardan biri olan Önder Fırat’a kaptırmıştı. fakat ikilinin 7 sene süren aşkı 2017 senesinde bitmişti.

Takvim tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, Fırat ile evlilik planları yaptığı esnada aşkı bitmiş olan Coşkun, o günden bu yana özel yaşamında sessizliğini korumaktaydı. Genç yaştaki kadın, iddialara bakılırsa geçmiş olduğumuz günlerde ortak arkadaşları aracılığıyla Orman ile tanıştı. İkili ise, o günden bu zamana kadar gizli bir şekilde görüşmeye başladı. Beraber görüntü vermeyi istemeyen ve bu sebepten dolayı da temkinli davranmakta olan sürpriz çift, birbirlerini tanıma aşaması içerisinde.

Kendinden tam 11 yaş büyük durumdaki Fikret Orman’la daha fazla arkadaş grubunun bulunduğu yerlerde görülmekte olduğu bilgisine ulaşılan Tuğba Coşkun’un bu özel ilişkiye sıcak bakmakta olduğu da konuşulanların arasında bulunuyor. Erbil ile eski evliliğinden bir tane oğlu bulunan 40 yaşındaki Coşkun’un Fikret Orman ile tam olarak ne zaman beraber görüntü vereceği de şimdiden herkesin merak etmeye başladığı bir konu oldu.