Denizli ilinin Tavas ilçesi içerisinde kontrolden çıktığı açıklanan bir traktör, tütün alım şirketi olarak faaliyet göstermeye devam eden iş yerine girdi. Olay esnasında traktör şoförü ise iş yerine girmiş olan aracını olayın yaşandığı yerde bırakarak kaçtı.

Olay ise Tavas ilçesinde yer alan Orta Mahallesinin Hacı Yusuflar Sokak içerisinde gerçekleşti. Elde edilmiş olan bilgiye bakılır ise gece çok geç saatlerde meydana gelen bu olayda, şoförünün adı henüz tespit edilemeyen 20 P 6769 plakasına sahip bir traktör, kontrolden çıktı ve sokak üzerinde yer alan tütün alım şirketi olarak faaliyetlerine devam eden bir iş yerine daldı. Traktör, dükkanın önünde yer alan camını kırıp içeri kadar girmiş bir durumdayken olayın gece çok geç bir saatte meydana gelmesinden dolayı boş durumdaki dükkanda ölen veyahut yaralanan hiç kimse olmadı.

Olayın hemen sonrasında çevrede yer alanların iddialarına bakılır ise traktör şoförü bu aracı olayın yaşanmış olduğu yerde bırakıp kaçtı. Hemen sonrasında bölgeye gelmiş olan polis ekipleri de bir inceleme başlattı.

Olayla alakalı olarak başlatılmış olan soruşturma ise devam ediyor.