Ünlü sanatçılardan biri olan Sibel Can, oğlu Emir Aksüt’le gitmiş olduğu Beşiktaş içerisinde zincirleme bir kazaya karıştı. Minibüs şoförünün neden olduğu bilgisine ulaşılan bu kaza esnasında, bir tanesi çocuk 3 kişinin yaralandığı açıklandı.

Şarkıcılardan biri olan Sibel Can, küçük oğullarından Emir Aksüt ile Beşiktaş’ta yer alan Barbaros Bulvarı üzerinde bir kazaya karıştı. Olaya sebebiyet vermiş olanın ise bir minibüs şoförü olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Meydana gelen bu zincirleme kaza esnasında 3 kişinin yaralanmış olduğu bilgisine ulaşıldı.

Sibel Can, küçük oğlu olan Emir Aksüt’le Beşiktaş’ta yer alan Barbaros Bulvarı üzerinde kaza yaptı. 5 tane aracın karışmış olduğu bu zincirleme kazaya ise dikkatsiz durumda bulunan bir minibüs şoförü neden oldu. Kırmızı ışıkta beklediği esnada Can ile oğlunun da içerisinde yer aldığı araçlara arka taraftan gelmiş olan bir tane minibüs çarptı.

Kaza esnasında 1 tanesi çocuk 3 kişinin yaralandığı bilgisine ulaşıldı. Can ile birlikte oğlu da çok büyük bir korku yaşamış oldu. Olay ise savcılığa taşınmış oldu ve sonrasında ise dosya uzlaşma bürosuna yollandı. Can ile birlikte öteki 3 tane aracın şoförleri kazaya sebep olan Murat T.’den hiç bir şekilde şikayetçi olmadığı içinse dosya kapanmış oldu.