Acun Ilıcalı’yla boşanmasının hemen sonrasında İtalyan asıllı DJ’lerden Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamış olan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu gönderme ile birlikte dikkatleri üstüne çekmiş oldu. Subaşı paylaşmış olduğu resme; ”Yeterli olmamakta.” şeklindeki notu ilave etti.

Geçmiş olduğumuz senenin son günleri içerisinde İtalyan sevgililerinden DJ Guido Senia’yla beraber görüntülenmiş olan ve o zamandan bu zamana kadar tutkulu bir aşk yaşamaya devam eden Şeyma Subaşı, yapmış olduğu paylaşımlar ile beraber sevgilisine göndermeler yapmaktan hiç bir şekilde geri kalmamakta.

Senia ile yaşamakta olduğu beraberlik esnasında spora ve özellikle boks sporuna daha fazla ilgi duymaya başlamış olduğu da açık bir şekilde görülen Subaşı, hesabından yapmış olduğu son paylaşım sayesinde boksun kendisi için çok büyük bir tutkuya dönüşmeye başlamış olduğunu da gösterdi. Geride bırakmış olduğumuz haftalarda İtalyan asıllı sevgilisini İstanbul ilinde misafir eden ve daha sonrasında ise ona boks eldivenleri hediye etmiş olan Subaşı, bir tane kum torbası çalışmasının sonrasında elinde boks eldivenleri ile torbaya sarılmış bir şekilde göründüğü kareyi ise ”Yeterli olmuyor” şeklindeki sözler ile paylaştı.