Bir dönemlere damgasını vurmayı başaran müzisyenlerden Bora Gencer, oğlu Ayaz ve de yeğeni ile beraber kullanmamakta olduğu kıyafetlerini pazarda satışa çıkarttı.

1990’lı senelere çıkartmış olduğu şarkılar ile birlikte damgasını vurmuş olan şarkıcılardan Bora Gencer, Şişli ilçesinde pazara çıktı. Ünlü durumdaki sanatçıyı satış yaptığı esnada görmüş olanlar ise gözlerine hiç bir şekilde inanamadı. Usta durumdaki sanatçı oğluna yaşamın hiç bir şekilde basit olmadığını ve kolay bir şekilde para kazanılmadığını göstermek amacıyla pazara çıkmış olduğunu ifade etti.

Bomonti Pazarı içerisinde satış yaparak 20 Türk Lirası tutarında para kazanmış olan Gencer, şöyle bir açıklama gerçekleştirdi; ”Aslına bakılırsa pazarı ben açmadım. Abim olan İlhan Gencer’in kızı Merve Gencer açma kararı aldı. Ben ise ona destek olmak amacıyla gittim oğlum ile beraber. Kullanmamakta olduğum kıyafetlerimi götürdüm. Bundan sonrasında ise her hafta gideceğim oraya… 2 adet ayakkabım satıldı 20 lira tutarından. O para ile de oğluma klavye falan aldık. Ben ise bir bir anahtarlık aldım. Oğlumu da oraya giderken yanımda götürdüm çünkü yaşamın hiç bir şekilde kolay olmadığını, kolay bir şekilde para kazanılmamakta olduğunu görsün istedim.