Star TV kanalının son bombası olarak karşımıza çıkan Kardeş Çocukları değişik senaryosu ve başarılı durumdaki oyunculuklarıyla izleyiciden tam bir not almış oldu. Fakat severek izlenmekte olan dizinin son bölümü içerisindeki banyoda sevişme sahnesi çok büyük bir tepki topladı.

Reyting listeleri içerisinde kanalın yüzünü güldürmekte olan ve başrolleri içerisinde Mehmet Aslantuğ ile birlikte Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu gibi usta durumdaki oyuncuların yanında Afra Saraçoğlu ile birlikte Engin Alkan, Batuhan Ekşi ve Furkan Andıç gibi ünlü adlarında yer aldığı Kadeş Çocukları 10. bölümde yer alan final sahnesinden dolayı çok fazla konuşuldu.

Pekala sosyal medyaya da düşmüş olan o son sahne içerisinde tam olarak neler oldu? Dizinin başrolleri arasında yer alan Umay’ın banyosuna evde hiç kimsenin yer almamasını fırsat bilen hizmetçi gizli bir şekilde girer ve keyifli bir şekilde banyo yapar. O esnada ise evin sahibi gitmiş olduğu davetten erken bir şekilde gelir ve hemen odasına çıkar. Odası içerisinde gezerken aniden banyodan seslerin gelmekte olduğunu anlar ve sessiz adımlar ile banyoya doğru ilerler.

Banyoya girdiği zaman evin hizmetçisini küvetin içerisinde kendinden geçmiş bir durumda görür. Ev sahibini görmüş olan hizmetçi de şok olur ve aniden ayağa kalkar. Köpükler içerisinde olan hizmetçi hemen duştan çıkar ve ev sahibinin karşısına o şekilde dikilir. Ev sahibi de ilk önce ne yapacak olduğunu bilemez lakin hizmetçinin manidar bakışlarından çok fazla etkilenip ona gülümser. Bu sahnelerden hemen sonra da ev sahibi banyoya girip kapıyı kapatır.

Ailece ekran başında yer alan seyirciler ise dizideki bu sahneye çok fazla tepki gösterdi. Pek çok seyirci de dizi zaten izlenmekte reyting için bu şekilde sahnelere ne gerek var, bu sahne hiç olmamış şeklinde yorumları gerçekleştirdi.