Şarkıcılardan Murat Boz ile birlikte oyunculardan Aslı Enver’in 10 Mayıs tarihi içerisinde nikah masasına oturacak oldukları ileri sürüldü.

2015 senesi içerisinde beraber olmaya başlamış olan Murat Boz ve Aslı Enver’in 10 Mayıs tarihinde evlenecekleri iddia edildi. İddialara karşısında ise halen çiftten herhangi bir şekilde açıklama yapılmadı.

Aslı Enver ve Murat Boz çifti 2015 senesi içerisinde birlikteliğe başladılar fakat bu zaman zarfı içinde 2 kez ayrılıp sevenlerini de çok büyük bir hayal kırıklığına uğratmış oldular. İlişkilerine ise 3. kez şans vermiş olan bu çiftin, Takvim gazetesinde de geniş bir şekilde yer almış olan haberlerde 10 Mayıs tariihnde evlenecek oldukları ileri sürülmekte.

Kasım 2018 tarihi içerisinde aşklarına 3. kez şans vermiş olan Aslı Enver ve Murat Boz’un nikah hazırlıkları yapmış oldukları söylentisi de dolaşmaya başlamış bir durumda. Aslı Enver’in doğum günü esnasında yaşamlarını birleştirecek olan ikilinin evlenecek oldukları yönündeki ilk sinyalleri ise birleşme partisine katılmış olduğu Survivor’ın sunucusu olarak ekranlarda gördüğümüz Acun Ilıcalı; ‘Ben de onların düğününe dünyanın diğer bir ucuna gideceğim.’ ifadelerine yer vererek açıklamış oldu.