Show TV ekranları üzerinde yayınlanarak final yapmış olan İçerde isimli dizide hayat verdiği ‘Melek’ karakteri ile hafızalara kazınmayı başaran ünlü oyunculardan Bensu Soral, ev halindeki fotoğrafını paylaşarak takipçilerini adeta büyüledi.

Instagram üzerinde 3,3 milyon kişinin tarafından takip edilmekte olan güzel oyunculardan Bensu Soral, son paylaşmış olduğu fotoğrafı sayesinde takipçilerini adeta mest etti. Ev hali ile poz vermiş olduğu bir anın fotoğrafını paylaşmış olan Soral, kısa zaman içinde çok fazla sayıda yorumla birlikte beğeni aldı. Soral’ın takipçilerinden bir tanesi ise fotoğrafın alt kısmına; ”Sizi artık ekranlar üzerinde görmek istiyoruz.” şeklinde özel bir yorum gerçekleştirdi.

Instagram hesabında yer alan hikaye isimli kısmından paylaşım yapmış olan güzel oyuncu ev halini paylaşmış olduğu fotoğrafına ise; ”Makyajsız, ojesiz, dağınık… Genel olarak böyleyim!’ şeklinde bir not ilave etti. Güzel ve başarılı durumdaki oyuncunun paylaşımına ise takipçileri de hiç bir şekilde sessiz kalmadı. Soral’ın takipçilerinden bir tanesi ise paylaşıma; ”Vay be cidden fazlasıyla güzelsin.” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi. Farklı bir tane takipçisi de; ”Doğal durumunuz makyajlı durumunuzdan çok daha güzel.” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi.