2002 senesi içerisinde ekran serüvenine başlamış olan Çocuklar Duymasın isimli dizi ile alakalı olarak flaş bir adım atılmış durumda. 4 bölümden sonra final yapacak olduğu iddia edilmiş olan bu özel dizinin haftaya bu sezondaki son bölümü paylaşılmış olacak.

Türk televizyon tarihindeki en uzun soluklu dizileri arasında yer alan olan Çocuklar Duymasın isimli dizide artık sona gelindi. Başrolleri içerisinde Pınar Altuğ ile birlikte Tamer Karadağlı’nın yer almış olduğu, Kanal D’de yayın hayatına devam eden Çocuklar Duymasın isimli dizi, haftaya sezondaki son bölümü ile birlikte izleyiciyle buluşmuş olacak.

2002 senesinden bu zamana kadar televizyonda yer alan, bir dönem bitmiş olsa bile tekrardan izleyicilerle buluşmuş olan Çocuklar Duymasın final için hazırlık yapıyor. Dizinin yapımcısı görevinde bulunan Birol Güven, dizinin gelecek hafta son bölümünün paylaşılacak olduğunu resmi bir şekilde açıkladı.

Güven sosyal medya hesabı üzerinden, ”Kanal D, gelecek hafta Çocuklar Duymasın’ın bu sezon paylaşılacak olan son bölümünü yayınlayacak ve bir zaman ara vermiş olacağız. Bütün ekip arkadaşlarıma da emekleri için fazlasıyla teşekkür ederim” ifadelerine yer veren bir açıklama yaptı.