Geçmiş olduğumuz sene Acun Ilıcalı’dan boşanmış olan Şeyma Subaşı, evliliği tamamen bittikten sonra vermiş olduğu cesur pozlar ile birlikte adeta eski eşine nispet yapmakta.

geçmiş olduğumuz sene Şeyma Subaşı’yla anlaşmalı bir şekilde boşanmış olan Acun Ilıcalı, Instagram fenomenlerinde nbir iolan Subaşı’yla evli bulunduğu dönemde, eşinin giymekte olduğu kıyafetleri fazlasıyla kıskandığını ifade eden açıklamalar yapmıştı.

Şimdiki dönemde her hareketi adeta olay haline gelen Şeyma Subaşı, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu cüretkar pozlarla da adeta eski olan eşi Acun Ilıcalı’ya nispet yapmakta. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’yla evli bulunduğu dönemde CNN Türk’te katılmış olduğu bir program esnasında, Buket Aydın’ın yöneltmiş olduğu sorulara da samimi bir şekilde cevaplar vermişti.

Ilıcalı, o dönemlerde evli durumda bulunduğu Şeyma Subaşı’nın cesur kıyafetleriyle alakalı olarak; ”Kıskanmaktayım tabii ki de . Bazen fazlasıyla çok kıskanıyorum, rahatsız etmekteyim kendisini bu şekildeki durumlarda. Kadınlar bizim bakmış olduğumuz gözle bakmıyor. Giyimde ve kuşamda en önemli çizgi ise kesinlikle budur. Kıyafet giyerken sizler aslına bakılırsa bizim bakmış olduğumuz açıdan bakmamaktasınız.”’ şeklinde bir yorum yapmıştı.

Son zamanlar içerisinde yapmış olduğu paylaşımlarla isminden söz ettirmeyi başaran Şeyma Subaşı, Maldivler’de Hindistan cevizi taşıdığı esnada görüldüğü bikinili videosu ile beraber, podyumda kalçasını açmış olan Hatice’ye çok fazla benzetilmişti.