Uzun senelerden beri sunuculuk yapmış olan sonrasında ise şarkıcılık kariyeri sayesinde dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Defne Samyeli güzelliğinin sırrını açıkladı ve aşkı Cem Yılmaz’la alakalı olarakta bomba gibi açıklamalar gerçekleştirdi.

47 yaşında bulunan sunucu, oyuncu ve de şarkıcılardan Defne Samyeli, katılmış olduğu bir program içinde çok samimi açıklamalar gerçekleştirdi. Samyeli dikkatleri çekmekte olan güzelliğinin sırrını açıklarken ünlü komedyenlerden biri olan Cem Yılmaz’la ilişkisiyle alakalı da açıklamalar gerçekleştirdi. Yüzünde botoks ile birlikte dolgu yer aldığı konuşulmakta olan Defne Samyeli güzellik reçetesiyle alakalı olarak bilgiler aktarırken Cem Yılmaz’la süren ilişkisiyle alakalı olarakta bomba açıklamalar gerçekleştirdi.

Yunus Dalgıç’a ait YouTube programına konuk olarak katılan 47 yaşında bulunan sunucu, oyuncu ve de şarkıcılardan Defne Samyeli, dikkatleri çekmeyi başaran güzelliğinin sırrını açıklarken ünlü komedyenlerden Cem Yılmaz’la ilişkisiyle alakalı da açıklamalarda bulundu.

Bir seneden beri aşk yaşamakta olduğu Cem Yılmaz ile alakalı olarakta şu ifadelere yer verdi; ”’Cem ile fazlasıyla mutluyum fazlasıyla huzurluyum. Çok fazla eğlendiğim çok fazla mutlu olduğum çok fazla güvende hissetmiş olduğum bir beraberliğim var. Gerçektende bunun için hep şükran dolu durumdayım”