Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Kerimcan Durmaz skandal bir videoya daha imza atıp kendisine ait olduğu ileri sürülen mastürbasyon yaparken çekilmiş videosunu takipçiler ile paylaştı.

Instagram üzerinde 3 milyon tane takipçisi yer alan ve takipçilerinin çok büyük bir bölümünü 18 yaşından ufak sosyal medya kullanıcılarının oluşturmakta olduğu fenomenlerden Kerimcan Durmaz, çok büyük bir skandala imza atmış oldu. Kerimcan Durmaz, mastürbasyon yapmış olduğu anların videosunu tamamen sansürsüz bir biçimde Instagram hesabının hikaye kısmında takipçileri ile paylaştı. Kerimcan Durmaz ise kısa zamandan sonra videoyu sosyal medya hesabı üzerinden tamamen kaldırdı. Kerimcan Durmaz’a ait olduğu ileri sürülen bu skandal görüntüler ise kısa zaman içinde internette yayılmış oldu.

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Kerimcan Durmaz paylaşmış olduğu skandal yaratan görüntülere ise; ”Bana bakın” şeklinde bir not ilave etti. Kerimcan Durmaz’ın bu paylaştığı videosunu izlemiş olan pek çok takipçisi de Kerimcan’a çok büyük bir tepki göstermiş oldu. Videoya bir yorum yapmış olan sosyal medya kullanıcılarından biri ise; ”Yazıklar olsun seni bu ülke içerisinde ünlü yapmış olan insanlara. Takipçilerinin büyük bir kısmı daha reşit bile olmayan ufak çocuklar.” şeklindeki ifadelerine yer verdi. Kerimcan Durmaz, geçmiş olduğumuz aylarda yayımladığı mayolu fotoğrafıyla da çok büyük bir tepki çekmişti.