4 yaşında bulunan Gabriella ile kardeşi Aleks’in oyun videolarının bulunduğu YouTube Kanalı, 1 milyon sterlin tutarından daha çok senelik kazancı ile adeta şaşırtmakta.

Gabriella, 5 yaşında bulunan erkek kardeşi Alex ile beraber 10 milyon taneden çok abonesi bulunan Toys ve Little Gaby isimli kanalın yıldızı. 3 sene önce, 28 yaşında bulunan anneleri Sabine tarafından kurulmuş olan bu kanal , ”çocuklar için oyun oynama ile birlikte çocuklar için zorluklar, çocuk oyuncakları ve öteki etkinliklerle oynama” isminin altında videolar hazırlayıp milyonlarca sayıdaki insanı kendisine hayran bırakmış oldu.

Bugüne kadar yapmış olduğu en popüler videoları da, geçmiş olduğumuz sene ağustos ayı içerisinde paylaşılan küvette yüzme kıyafetleriyle çekmiş oldukları ”Çocuklara Yönelik Banyo Şarkısı” İngiltere’nin kuzey bölgesinde yaşamakta olan çocukların, saçlarıyla beraber yüzlerini yıkayıp, oyun oynamakta oldukları, playback videosu ise tam 379 milyondan çok izlenmiş oldu.

Toys ve Little Gaby isimli kanalın, CBeebies ile birlikte Carton Network kanallarından daha çok abonesi bulunmakta. Anne olan Gabriella, videolardan elde edilmiş olan kazançların bu sene yaklaşık olarak 1 milyon sterlin tutarında olduğu da açık bir şekilde doğruladı, fakat bugüne kadar kazanmış olduğu toplam gelirlerin açıklamasını yapmadı.