Avustralya içerisinde yaşamını sürdüren 26 yaşında bulunan Sarah Stevenson, 30 saat süren ilk doğum macerasını saniye saniye görüntülemiş olduğu videosunu YouTube kanalı üzerinde milyonlarca insan ile paylaştı.

Avustralya içerisinde yaşam koçluğu ve aynı zamanda fitness eğitmenliği yapmakta olan Sarah Stevenson’un milyonlarca sayıda hayranı bulunuyor. Hamile bir durumda olduğunu öğrendikten hemen sonra takipçilerine doğum esnasındaki anlarını YouTube hesabı üzerinde yayınlayacak olduğunu belirten kadın dediğini de yapmış oldu. Yayınlanan çok duygusal doğum videosu ise tam tamına 1,8 milyon kişinin tarafından izlenmiş oldu.

2 milyon taneye yakın kişinin izlemiş olduğu bu doğum videosu ülkesi içerisinde fazlasıyla popüler bir durumda bulunan Sarah Stevenson’a ait.

Kasılma ile birlikte doğum anlarını canlı bir şekilde paylaşmış olan 26 yaşında bulunan kadın milyonlarca sayıdaki abonesi tarafından da adeta beğeni yağmuruna tutulmuş oldu. Bebeğini normal bir doğumla dünyaya getirmiş olan Sarah’ın doğum süreci ise tam tamına 30 saat sürdü. Genç yaştaki kadın 30 saat devam eden sancı sürecinin sonrasında ise soluğu hastanede almış oldu ve bebeğini epidural yöntem ile birlikte dünyaya getirdi.
Tabii ki de bu anlar da kayıt altındaydı.