Yeşilçam filmlerinin usta oyuncuları arasında yer alan Fatma Girik ile Gülşen Bubikoğlu oylarını kullandı. Fatma Girik hasta yatağından kalkarak Bodrum ilçesinde oy kullanmış oldu. Bubikoğlu da oyunu İstanbul Beykoz ilçesinde kullandı.

Yeşilçam filmlerinin usta oyuncuları arasında yer alan ünlü sanatçılardan Fatma Girik hasta yatağından kalkarak Bodrum ilçesinde oy kullandı. Geçirmiş olduğu rahatsızlık sonucunda İstanbul ilinde yer alan bir hastaneye kaldırılmış olan ünlü oyunculardan Fatma Girik hastaneden taburcu olduktan hemen sonra dün akşam oy kullanabilmek amacıyla Bodrum ilçesine geldi. Torba mahallesi içerisinde ikamet eden ünlü durumdaki oyuncu evinde bir dinlendikten sonra ise bugün öğlen saatlerine doğru oy kullanmak amacıyla sandığa geldi. Güçlükle yürümekte olduğu gözlerden kaçmayan ünlü durumdaki oyuncuyu 2 kişi koluna girip oy kullanmak için getirdi. 1313 numaralı sandıkta oy kullanmış olan ünlü sanatçıya hayranları da çok yoğun bir ilgi gösterdi.

Ge.miş olduğumuz Şubat ayı içerisinde hidrosefali nedeniyle beyninden ameliyat olduğu açıklanan Usta sanatçılardan Fatma Girik sağlık durumunun şu anda çok iyi olduğunu belirtti. Oy kullanmak amacıyla dün akşam saatlerine doğru İstanbul ilinden koşa koşa Bodrum’a gelmiş olduğunu ifade eden Girik, daha sonrasında ise hayat arkadaşı olan ünlü yapımcılardan Memduh Ün’ün mezarını ziyaret ederek dualar etti.