Türk televizyon tarihi içerisine yapmış olduğu şov programları ile birlikte ismini yazdırmayı başaran Okan Bayülgen, bir zamandır yeni bir anlaşma yapmamaktaydı. Bayülgen’i tekrardan ekranlara çıkmak için ikna etmiş olanda 3N Medya oldu.

3N Medya şirketinin sahibi olan Necat Gülseven çalışmalara çok büyük bir hız vermiş durumda. Bir taraftan kanalın yapılanma süreci devam ederken bir taraftan da iddialı adlar kadroya ilave ediliyor. Kanalın yönetimi, Okan Bayülgen’le el sıkışmış durumda. Programın formatı adeta bir sır gibi saklanıyor olsa da bilgilere bakılırsa Bayülgen, daha önce yapmış olduğu programlarından değişik bir format üstünde çalışma yapıyor. Programın haftada tam olarak kaç gün ekranda olacağı, ismi ve zamanı da formatla beraber şekillenmiş olacak. Bayülgen daha öncesinde, Televizyon Makinası ile birlikte Makina, Medya Kralı, Disko Kralı, Kral Çıplak, Muhabbet Kralı ve Zaga adlarıyla, senelerce reyting rekorları kırmış olan şov programlarına imzasını atmayı başarmıştı.

İş adamlarından Necat Gülseven’in sahibi bulunduğu 3N Medya şirketi, kısa zaman öncesinde Balıkesir ilinde yayın gerçekleştiren TV100 kanalını satın almış ve kanalı ulusal bir şekilde yayın gerçekleştiren bir haber kanalına dönüştürebilmek amacıyla için harekete geçmişti. Yeni bir tane haber kanalı açmak amacıyla Mecidiyeköy’de yer alan Profilo Alışveriş Merkezi içerisinde 1500 m2 büyüklüğüne sahip bir alanı tutmuş olan 3N Medya, kısa zaman içinde yeni haber kanalını yayına sokma konusunda hazırlık yapıyor. 3N Medya bünyesi içerisinde Show Radyo ile birlikte Radyo Viva da yer alıyor.