Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Selin Ciğerci, yaşamını beyaz perdeye taşıma konusunda bir karar aldı. Instagram hesabı üzerinden bu konu ile alakalı bir açıklama gerçekleştiren Ciğerci, 2020 senesinde çekimlere başlayacak olduğunu ifade etti.

Ünlü fenomenlerden olan Selin Ciğerci yaşamını beyaz perdeye taşımacak. Selin Ciğerci yaşamındaki zorlukları, pes etmeden vermiş olduğu mücadeleyi açık bir şekilde anlatacağı film içerisinde seyircisini sürprizleri ile de şaşırtmış olacak.

Instagram hesabı üzerinden çıkmış olan haberleri de doğrulayan Selin Ciğerci, şu ifadelere yer verdi; ”Yaşamımı beyaz perdeye taşıyacağım bu doğru. Bu film aslına bakılırsa birazda olsun sizlere, anne ile babalara evlatlarına nasıl bazı hususlarda mantıklı bir şekilde davranmasını gösterebilmektedir. Evlatlarınız sürekli olarak yanınızda olsun istemekteyim hem fazlasıyla ağlayacağız ve çok fazla güleceğiz.

Çok fazla soruldu kim oynayacakki Selin Ciğerci’den daha öncesini tekrar ben oynayacağım belirli bir yaşıma gelene kadar. Çok fazla da heyecanlıyım. 2020 senesi içerisinde çekimlere başlamış olacağım. Her gün anne ile babalardan akıl danışmak talep eden ve ailelerden gelmiş olan mesajlar üstüne karar verdim sinema filmi içim.”