Amerikalı fitness modellerinden biri olan Monica Granda, antrenman esnasında yapmış olduğu bir deneme ile birlikte sosyal medyanın gündemine oturmuş durumda.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaleti içerisinde yaşamını sürdüren fitness modellerinden Monica Granda, antrenman programıyla alakalı paylaşımları ile sosyal medya üzerinde kendisine çok sıkı bir takipçi kitlesi edinmiş oldu. Antrenmanları esnasında sıra dışı bir şekilde yöntemler denemesinden dolayı bilinmekte olan Granda, son denemelerinden biri ile sosyal medyanın adeta gündemine oturmuş durumda. 1 metre 21 santimetrelik yüksekliğe sahip kutuları üst üste dizmiş olan Granda, tek bir hamlede bu kutuların üstüne zıplamaya çalışmış durumda.

Granda yeteri kadar yükseğe zıplamayı başarmış olsa da, dengede duramadığından dolayı hızlıca yere düştü. Tehlikeli olabilecek bir biçimde düşmüş olan Granda, videonun alt kısmına; ”Bazen kazanabilir bazen ise kaybedersiniz. Neyse ki çok tehlikeli bir sakatlık yaşamadım” ifadelerine yer verdi. Granda’nın bu başarısız durumdaki denemesi kısa zaman içerisinde 3 milyon taneden çok kez izlendi. Pek çok kullanıcı Granda’yı eleştirmekteyken, şov yapmak ile uğraşmanın yerine spora odaklanması gerekli olduğunu ifade etti.