Komedyenlerden biri olan Cem Yılmaz, Diamond Elite Platinum Plus ismini vermiş olduğu yeni stand up gösterisi sayesinde hayranlarından da tam bir not almaya aralıksız olarak devam ediyor. Yılmaz, son yapmış olduğu gösterisinden elde edildiği açıklanan 300.000 Türk Lirası tutarında bulunan parayı Down Sendromu Derneği’ne bağışta bulundu.

En son2012 senesi içerisinde Fundamentals ismine sahip gösterisi ile birlikte sahneye çıkmış olan Cem Yılmaz yeni başladığı gösterisi Diamond Elite Platinum Plus isimli gösteri ile birlikte sahnelere dönüş gerçekleştirdi. İstanbul ili içerisinde gerçekleştirilen gösterilerinde hayranları ile buluşan Cem Yılmaz çok örnek olan bir davranışta bulunmuş durumda.

Başarılı durumdaki komedyen, son gösterisi içerisinde elde edilmiş olan bütün geliri Down Sendromu Derneği’ne bağışlayıp çok büyük bir takdir toplamış oldu.

Cem Yılmaz, son yapmış olduğu gösterisinden elde edilmiş olan 300.000 Türk Lirası tutarına sahip olan geliri Down Sendromu Derneği’ne bağışta bulundu. Twitter hesabı üstünden özel bir paylaşım gerçekleştiren Cem Yılmaz, ‘Bu akşam gerçekleştirilen gösterimizde, seyircilerim Down Sendromu Derneği’ne 300.000 Türk Lirası tutarında gelir sağlamıştır. Her birinize teker teker teşekkür ederim” şeklindeki notu yazdı.