Özge Ulusoy’un 3 gün öncesinde ayrılma kararı almış olduğu sevgilisi Faruk Çolakoğlu ve Ata Demirer’in eski sevgilisi olan Aslı Turanlı’nın aşk yaşamakta olduğu ileri sürüldü.

Ünlü mankenlerden biri olan Özge Ulusoy’un 3 gün öncesinde ayrılma kararı aldığı sevgilisi Faruk Çolakoğlu’yla Ata Demirer’in ex aşklarının Aslı Turanlı arasında sürpriz bir aşk yaşanmış olduğu iddiası ortaya atılmış bir durumda. İkilinin sosyal medya hesabı üzerinden birbirlerini takibe almış olması da iddiaları güçlendirmiş bir durumda.

Özge Ulusoy, Aralık 2018 tarihi içerisinde Fransa’da yaşamını sürdüren iş adamlarından Faruk Çolakoğlu’yla yeni bir aşka yelken açmış bir durumdaydı. fakat Ulusoy’un bu mutluluğu çok kısa bir zaman sürdü. İddiaya bakılır ise ailesinden veto yemiş olan iş adamı aşka son noktayı koyma konusunda bir karar aldı.

Özge Ulusoy ile yaşamış olduğu aşktan sonra ismini duyurmuş olan Faruk Çolakoğlu, Komedyenlerden Ata Demirer’in geçtiğimiz ay ayrılma kararı aldığı oyuncu Aslı Turanlı’nın takiple ilgili isteğine de karşılık verdi ve Turanlı’nın paylaşımlarını adeta bir beğeni yağmuruna tutmuş oldu.

İkilinin son günlerdeki bu yakınlaşması da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı.