Denizli ili içerisinde silahlı saldırıya uğrayıp öldürülmüş olan 27 yaşında bulunan Oğuzhan Karabağ’ın katil zanlısı şeklinde gözaltına alındığı açıklanan Raif Yamer ile Gürsel Demiröz sevk edilmiş oldukları mahkeme tarafından tutuklandı ve ceza evine yollandı. Şahıslar arasından Raif Yamer’in ise yaklaşık olarak 5 ay öncesinde öldürülmüş olan iş adamlarından Mehmet Yamer’in kardeşi olduğu da açık bir şekilde ortaya çıktı.

Pamukkale ilçesi içerisinde geçmiş olduğumuz 15 Mart gününde gerçekleşen olay esnasında 20 ABE 070 plakasına sahip siyah renkli bir otomobille emlakçılık gerçekleştiren Oğuzhan Karabağ’ın kullanmış olduğu ve sokakta park durumunda bulunan 20 ZH 333 plakasına sahip otomobilin yanına gelmiş olan 2 kişi aracı aniden yaylım ateşe tutmuş, saldırı esnasında vücuduna tam 14 tane kurşun isabet ettiği açıklanan Karabağ ise yaşamını yitirmişti.

Olayın hemen sonrasında soruşturma başlatmış olan Denizli Emniyet Müdürlüğü ile birlikte Aydın Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak görev yapan ekipler Aydın ilinin Efeler ilçesi içerisinde bir eve gerçekleştirdiği operasyon kapsamında olayın şüphelileri Raif Yamer ile Gürsel Demiröz’ü hızlı bir şekilde gözaltına aldı. Şahıslar ise Denizli İl Emniyet Müdürlüğünde yer alan işlemlerinin hemen sonrasında sevk edilmiş oldukları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanıp ceza evine yollandı.