Dünya çapındaki ünlü şarkıcılardan Rihanna’nın 2017 senesi içerisinde ilk defa görüntülenmiş olduğu Arap milyarderlerden Hassan Jameel ile nişanlanmış olduğu ve hamile olduğu ileri sürüldü.

Rihanna’nın ilk defa 2017 senesi içerisinde bir tatilde beraber objektiflere yakalandığı milyarder sevgilisi Hassan Jameel ile nişanlanmış olduğu ileri sürüldü.

31 yaşında bulunan başarılı sanatçılardan biri olan Rihanna, E! kanalının sunucuları arasından Morgan Stewart’ın sosyal medya hesabı üzerinde paylaşmış olduğu ve kendisiyle alakalı olarak ”Bir nişan görmekteyim ve muhtemel olarak bir de bebek” ifadelerine yer verdiği videoyu beğendi. Bu ise Rihanna ile Jameel’in nişanlanmış oldukları iddialarını çok daha fazla güçlendirdi. Stewart, video içerisinde Rihanna ile alakalı bütün beklentilerini ise ”Bebek halen değil. Ancak kesin olarak bir nişan görmekteyim ve 2 sene içinde de bir bebek” ifadelerine yer vererek devam ettirdi.

Sosyal medya üzerinde hayranları tarafından çok yoğun bir şekilde yorum yağmuruna tutulmuş olan Rihanna, Stewart’ın paylaşımını beğenme haricinde hiçbir şekilde yanıt vermedi.

Rihanna özel hayatı dışında yapmış olduğu bütün çalışmaları ile birlikte de çok yoğun bir şekilde gündemde kalmayı başarıyor ve müzikseverlere çok büyük bir müzik ziyafeti sunuyor.