Kanal D ekranları üzerinde karşımıza çıkan ‘Çocuklar Duymasın’ isimli dizisinin reytinglerinin düşmesinden dolayı çarşamba akşamları yayınlanmakta olan dizinin gelecek hafta itibariyle perşembe akşamlarında yayınlanması konusunda bir karar verildi.

Kanal D isimli ekranın Birol Güven imzasına sahip dizisi Çocuklar Duymasın’da reytingler içerisindeki kötü gidişi halen devam ediyor.

Dizinin 73. bölümü içerisinde düşük durumdaki reytinglere çözüm bulmak maksadıyla senaryo üzerinde yeni bir düzenleme gerçekleştirmiş olsa bile bu değişikliğin olması da ekranların fenomen dizisini kurtarma konusunda hiç bir şekilde yeterli olmamıştı. Kanal D kanalının yönetimi bu durum üstüne de yapımcılığını Birol Güven’in üstlenmiş olduğu, başrollerinde ise Pınar Altuğ ile birlikte Tamer Karadağlı, Volkan Severcan ve Zeyno Günenç’in yer almakta olduğu bu diziyle alakalı olarak flaş bir karar almış durumda. Çarşamba akşamları ekranlarda yayınlanmakta olan dizinin gelecek hafta itibariyle Perşembe akşamlarında yayınlanması konusunda bir karar verildi. Tutku ismine sahip olan karakterin diziye tekrardan dönmesine karşın reytingler üzerindeki düşüşü hiç bir şekilde engellenememiş olan Kanal D kararının bu kararı ile birlikte Çocuklar Duymasın’ın izlenmesi bakalımki tam olarak ne kadar etkilenmiş olacak?