Geçtiğimiz dönemde marka yüzü şeklinde Fahriye Evcen ile anlaşma sağlayan şirket, bu yıl yapmış olduğu anket sonucunda Fahriye Evcen’in yerine son günlerde yükselişe geçen Bensu Soral’la bir anlaşma sağlamış oldu.

Geçmiş olduğumuz sene Fahrive Evcen’le çalışmakta olan ünlü durumdaki tekstil markası, markanın yüzü olabilmesi amacıyla bu sene güzel oyunculardan biri olan Bensu Soral’la anlaşma imzaladı. Ünlü durumdaki markanın reklamları içerisinde izlemiş olduğumuz şimdilerde ise 8 aylık hamile durumda bulunan oyunculardan Fahriye Evcen’in yerine son günlerdeki en popüler isimlerden olan Bensu Soral geçmiş oldu.

”İçerde” isimli dizi ile birlikte çıkışını yapmış olan ve yakın zaman öncesinde dünya evine girmiş güzel oyunculardan Bensu Soral, ünlü durumdaki tekstil markasında geçtiğimiz senenin yüzü olarak öne çıkan Fahriye Evcen yerine seçilmiş oldu. Marka ise, anlaşma gerçekleştirmeden önce çok geniş çaplı bir anket gerçekleştirdi. Anketin sonrasında hem başarılı durumdaki kariyeri hem ise düzgün aile yaşantısından dolayı Bensu Soral, kariyerine hamileliğinden dolayı ara vermiş Evcen’i tahtından etmiş oldu. Evcen’in 1.5 milyon lira tutarında anlaşma yaptığı anlaşmayla alakalı olarak Soral’ın 750.000 Türk Lirası tutarına el sıkışmış olduğu iddia edilmekte. Sözleşmeden sonra ise Soral, ”Gurur verici” şeklinde bir yorumda bulundu.