Son zamanlar içerisinde alkole olan bağımlılığı ve çapkınlıkları ile birlikte magazin gündemini meşgul etmeye başlayan 46 yaşında bulunan ünlü aktörlerden biri olan Ben Affleck, Kaliforniya’da çıkmış olduğu bir yürüyüşte yanından geçmiş olan kadını süzdüğü esnada objektiflere yakalandı.

Çalkantılı durumdaki özel yaşamından dolayı magazin gündeminden bir türlü düşmemekte olan ünlü aktörlerden Ben Affleck, geçtiğimiz gün Brentwood içerisinde objektiflere yakalandı. Elinde kahvesiyle birlikte umursamaz tavırlarıyla çok fazla dikkat çekmiş olan yakışıklı ve başarılı durumdaki oyuncu, parkta yürüdüğü esnada ayağında terlikleriyle yürümekte olan, tayt giymiş bir tane kadın gördü. Affleck, çok şaşkın bakışlar ile bu kadını süzmeye başladı. Görüntülenmiş olduğunu fark ettiği durumda, kadına bakmayı aralıksız olarak devam ettiren ünlü durumdaki aktör, daha sonra ise hiçbir şey olmamış gibi yoluna hiç durmadan devam etti.

Ani bir şekilde ciddi bir tavır takınmış olan 46 yaşında bulunan oyuncu, alkol bağımlılığından dolayı da tedavi görmekte. Kaliforniyada dünyaya gelen Affleck’in, 2015 senesi içerisinde çocuklarının dadısı ile aşk yaşamakta olduğu ortaya çıkmıştı. Çapkın durumdaki oyuncu, 2005 senesi içerisinde dünyaevine girmiş olduğu Jennifer Garner’la da geçmiş olduğumuz sene boşandı.