Yakın bir zaman öncesinde annesini yitiren güzel oyunculardan Hande Erçel, ablası ve arkadaşları ile beraber maldivler’e gitti. Oyuncu ise, babası Kaya Erçel’le beraber tatile gitmiş olan sevgilisi Murat Dalkılıç’ı da hiç bir şekilde ihmal etmedi. Uzak kalmış olan ikili, görüntülü bir şekilde konuşup hasret giderdi.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde ablasıyla beraber Maldivler’e tatile giden Hande Erçel, aşkı Murat Dalkılıç’ı hiç bir şekilde ihmal etmedi. Oyuncu, babası olan Kaya Erçel’le Antalya ili içerisindeki aşkıyla görüntülü konuşarak hasret giderdi. Hande Erçel, bu esnada ise egzotik adada yer alan takipçilerine yakalandı

Takvim tarafından yapılmış olan habere bakılır ise; ablası Gamze Erçel, oyuncu arkadaşlarından Burcu Özberk ile beraber Maldivler’de tatil gerçekleştiren Hande Erçel’in aklı, aşkı Murat Dalkılıç’ta kalmış durumda. Annesinin vefat etmesi ile birlikte zor günler geçirmekte olan oyuncu, acılarını unutabilmek amacıyla çıkmış olduğu tatilde geçtiğimiz gün Murat Dalkılıç’la görüntülü konuştuğu esnada bir tane hayranına yakalandı.

Oyuncunun, Türkiye içerisinden kilometrelerce uzakta yer alan popçuyla görüntülü konuşarak hasret gidermesi de !!Aşk mesafe tanımaz” yorumlarına sebep oldu.

Yakışıklı durumdaki popçulardan Murat Dalkılıç ise kızları Maldivler’de tatil yapmakta olan müstakbel kayınpederiyle Antalya ili içerisinde tatil yapmakta. Baba Erçel’le müstakbel durumdaki damadın tatil yapması da ”Murat artık, aileye girdi. Evlilik çok daha yakın” yorumlarına neden oldu.