Mehmet Ali Erbil’in kızı olan Yasmin Erbil, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezi içerisinde görüntülendi. Erbil, yaklaşık olarak 5 aydan beri hastanede yatmakta olan babasının sağlık durumuyla alakalı olarakta bilgiler verdi.

Şovmenlerden Mehmet Ali Erbil ile oyunculardan Nergis Kumbasar’ın kızı olan Yasmin Erbil, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalandı.

23 yaşında bulunan güzel, yaklaşık olarak 5 aydan beri hastanede tedavi görmekte bulunan babasının sağlık durumuyla alakalı olarak bir bilgi aktardı.

Bir tane kız arkadaşıyla alışveriş merkezine gelmiş olan ve güneşli durumdaki havanın tadını Markalar Sokağı’nda yer alan bir restoranda çıkartmakta olan Yasmin Erbil, daha sonrasında ise alışveriş turu atmaya başladı. Kendisini görüntülemekte olan gazetecilerin sorduğu sorularını da cevaplayan Erbil, yaklaşık olarak 5 aydan beri hastanede tedavi görmekte bulunan babası Mehmet Ali Erbil’le alakalı olarakta konuştu. Babasının sağlıkla ilgili durumunun gitgide düzeldiğini ifade eden Yasmin; ”Misal olarak bugün ilk kez tantuni yedi” ifadelerine yer verdi.

Ünlü şovmenlerden Mehmet Ali Erbil, 5 ay öncesinde evinin banyo kısmında düşüp kaburgalarını kırmıştı. Hastane içerisinde tedavi altına alınmış durumdaki Erbil, senelerdir mücadele etmekte olduğu kaçış sendromu isimli rahatsızlığının nüksetmesiyle beraber aylar boyunca yoğun bakımda yatmış oldu.