Yapmış olduğu her hareket ile gündem olmayı başaran sosyal medya fenomenlerinden biri olan Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu özel bir açıklama ile birlikte ameliyat olduğunu açık bir şekilde duyurmuş oldu.

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Kerimcan Durmaz, ameliyat olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu özel bir video ile birlikte duyurmuş oldu.

3 günden beri Instagram hesabı üzerinden hiç bir şey paylaşmadığı için takipçilerini çok fazla meraklandırmış durumdaki Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile birlikte ameliyat olduğunu açıklamış oldu. Kerimcan Durmaz paylaşımının içerisinde ise; ”Merhaba herkese ben yaşadığım bir sağlık sorunundan dolayı ameliyat oldum. Fakat artık çok daha iyiyim. Halen hastanedeyim. 3 günden beri bir şey paylaşmıyorsun diyerek merak edenler için söyliyeyim dedim.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Bir zamandır aşk yaşamakta oldukları konusunda iddialar yer alan lakin basına hiç bir şekilde görüntü vermemiş olan Ezgi Mola ile Mustafa Aksakallı geçmiş olduğumuz gün bu kuralı artık bozmuştu. İkilinin beraber çekilmiş resminin ortaya çıkmış olmasının sonrasında Aksakallı’nın geçmiş olduğumuz sene Kerimcan Durmaz ile hamamda çekilmiş olan videosu da sosyal medyayı adeta sallamıştı.