3 sene öncesinde yaşamını yitirmiş olan ünlü iş adamlarından Mustafa Koç’un kızlarından Aylin Koç, bir senelik aşkı Bennu Gerede’nin oğlu olan Dilan Erkaya’yla ilişkisini bitirmeye karar verdi.

Genç yaştaki çiftin ayrılık nedeninin Aleyna Tilki olduğu ileri sürüldü. Erkaya’yla yakınlaşmış olan Tilki’nin, iddialar karşısında sessiz bir durumda kalması da söylentileri çok daha fazla güçlendirdi.

Ağustos 2018 tarihinden bu yana beraber olan merhum iş adamlarından Mustafa Koç’un kızı Aylin Koç’la sosyetik fotoğrafçılardan Bennu Gerede’nin oğlu Dilan Erkaya’nın aşklarında genç şarkıcılardan Aleyna Tilki sebebiyle bir kriz çıktı.
Aşkları için ailelerinden de onay almış olan ve birbirlerine çok fazla yakıştırıldıkları açıklanan 19 yaşında bulunan ikilinin arası şu zamanlarda limoni. Ünlü durumdaki çiftin arasının bozulmuş olmasına da her adımıyla olay olmuş durumdaki 18 yaşında bulunan popçulardan Aleyna Tilki’nin sebep olduğu konuşulmakta.

Takvim gazetesi yapılmış olan habere bakılırsa; geçtiğimiz ay sık bir şekilde bir araya gelerek atölyede resim yapmış olan grafiti sanat.ılarından Dilan Erkaya ve Aleyna Tilki’nin yakınlaşmış oldukları iddiası, Aylin Koç’u çok fazla sinirlendirdi. Kıskançlık krizine girmiş olduğu iddia edilen Aylin Koç, Dilan Erkaya’yı takip etmekten çıktı. Dilan ise Aylin Koç’un bu şok yaratan hamlesine aynı biçimde karşılık verdi. Fakat genç yaştaki adam, sevgilisi ile olan fotoğraflarını silmeye hiç bir şekilde kıyamadı.

Geçtiğimiz ay ismi Dilan Erkaya’yla aşk dedikodusuna karışmış olan Aleyna, iddiaların karşısında sessiz kalarak kafaları karıştırdı. Aleyna Tilki’nin ise, Dilan Erkaya’nın annesi olan Bennu Gerede’yle de arasından hiç bir şekilde su sızmamakta.