Şarkıcılardan Deniz Seki, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamayla birlikte ”Hüsnü Şenlendirici ile barıştı” şeklindeki haberlere tepki gösterdi.

Deniz Seki’yle klarnet virtüözlerinden biri olan Hüsnü Şenlendirici, çok büyük bir aşk yaşadıktan sonra yollarını ayırma kararı almıştı. Seki’nin Şenlendirici’yle düet yapmış olduğu şarkıyı seneler sonrasında tekrardan paylaşmış olması ikilinin barışmış olduğunu düşündürdü.

Seki, genç popçulardan biri olan Aleyna Tilki’nin yorumlamış olduğu ”Adaletsiz Seçim” isimli şarkıyı Instagram hesabı üzerinden ”Dünyalar güzeli olan starım benim. Senelerdir küs olduğum şarkı ile barıştırdın, sesine sağlık” şeklindeki bir notla paylaştı. Seki’nin Şenlendirici’ye yazmış olduğu şarkıyı yorumlamış durumdaki Aleyna Tilki’nin, ikiliyi barıştırmış olduğu ileri sürüldü.

Ünlü durumdaki şarkıcı, hakkında çıkmış olan haberlerin sonrasında bir yanlış anlaşılmanın önüne geçebilmek amacıyla sosyal medya hesabı üstünden özel bir açıklama gerçekleştirdi; ”Kendisini bilmez bir takım insan müsvettelerinin çıkartmış olduğu saçma sapan haberlere lütfen hiç bir şekilde itibar etmeyin. Dün Aleyna’nın şarkımı söylemiş olmasına karşılık yıllardır sahnede bile okumadığım şarkımla barışmış olduğumu söyleyip bende ona küçük bir jest yapmış oldum. Aksi bir halde bir şey kesin olarak düşünülmesin lütfen. Bu konuya yönelik olarak bir açıklama yapmayı isterim.”