Doğum günü esnasında kazada kaybetmiş olduğu eski sevgilisini hiç bir şekilde unutamadığını gösteren bir paylaşım gerçekleştiren ve Kenan Doğulu’yla boşanacakları ileri sürülen Beren Saat’ten çok fazla şaşırtan bir hamle gelmiş, Saat Doğulu’yla çekilmiş tüm fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden silmişti.

5 sene öncesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde popçulardan Kenan Doğulu’yla dünyaevine girmiş olan Beren Saat’e boşanma konusundaki iddialar soruldu. Doğulu’yla sosyal medya hesabı üzerinde yer alan tüm resimlerini silmiş olan Beren Saat verdiği yanıtla tekrar kafaları karıştırmış oldu.

Ünlü durumdaki oyuncu Kuruçeşme içerisinde objektiflere yakalandı. Bir mekandan çıkarken objektiflere takılmış olan Saat, boşanma iddiaları ile alakalı sorulmuş soruları da açıkça geçiştirdi.

Silmiş olduğu resimlerin sorulması üstüne ünlü durumdaki sanatçı; ”Bana az daha zaman verin, bir düşüneyim” ifadelerine yer vererek herkesin kafasını karıştırdı.

Beren Saat’in bu evliliği sona erdirmeyi istediği fakat Kenan Doğulu’nun evliliği kurtarabilmek amacıyla gayret gösterdiği de ileri sürülmüştü. Geçtiğimiz gün Maslak içerisinde bir konser vermiş olan Doğulu, boşanma konusundaki iddiaları ise ”Beren ile ilişkimizde herhangi bir şekilde problem yok ayrılmıyoruz. Bu kötü iddiaları kim, neye dayanıp çıkartıyor bunu da bilmiyorum, boşanmayacağız” ifadelerine yer vererek kesin bir dil ile yalanladı.