Daha 13 yaşında olduğu dönemde imparator İbrahim Tatlıses tarafından keşfedilmiş olan Azeri kızı Günel’in, en son durumu gören herkesi adeta şoke etmekte.

13 yaşında olduğu dönemlerde İbrahim Tatlıses tarafından keşfedilmiş olan Azeri şarkıcılardan Günel Zeynalova, yeni imajı ile birlikte hayranlarını şaşırtmayı sürdürmekte.

Günel, Türk halkının tarafından daha yeni bir şekilde tanınmaya başladığı zamanlar içerisinde, tek kaşlı haliyle çok fazla dikkat çekmekteydi. Türk televizyonları içerisinde gözükmeye başlamış olduğu ilk senelerde alınmamış kaşları ile de çok fazla dikkat çekmekteydi.

Azeri kızı olan Günel, bunun sebebini ise ”Azerbaycan içerisinde yaşayan kızlar, kaşlarını evlendikleri zaman aldırırlar” şeklinde açıklamıştı. Günel’in seneler önceki haliyle şimdiki hali arasında bulunan çok büyük farkta gören herkesi adeta hayrete düşürmekte. Sanatçı, ortaya çıkmış olan eski bir fotoğrafıyla birlikte tekrardan gündem olmuş durumda.

Yüzünde yer alan farklılıkla çok fazla dikkat çekmiş olan şarkıcıyı takipçilerinden bazıları oyunculardan Yasemin Ergene ile birlikte Birce Akalay’a benzetmiş durumda. 33 yaşında bulunan Günel, hem kaşlarını aldırmış durumda, hem ise burnuna estetik yaptırmış bir durumda. Sanatçı öte yandan dudaklarına bir dolgu da yaptırmış durumda. Güzelliğiyle birlikte dikkat çekmeyi başaran Günel’in Instagram üzerinde de 600.000 taneden çok takipçisi bulunuyor.