Şarkıcılaradan biri olan Ebru Yaşar, 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebiyle Şişli ilçesinde gerçekleştirilen bir konserde sahnedeydi. Kadınlar ile erkeklerin aslında bir bütün olduğunu açıklayan Yaşar erkeklere seslenip; ”Bizleri sevdiğiniz zaman her şeyi sizin önünüze sermeye hazır bir durumda oluyoruz” ifadelerine yer verdi.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Ebru Yaşar, 8 Mart Dünya Kadınlar gününden dolayı Şişli ilçesinde gerçekleştirilen bir konser esnasında kadınlar ile bir araya gelmiş oldu. Sevilmekte olan parçalarını kadınlar için seslendirmiş olan sanatçı şarkı arasında ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’yle alakalı olarak konuşma yaptı. Dünyanın 4 bir tarafında yaşamakta olan bütün kadınların kadınlar gününü kutlayıp sözlerine başlamış olan Ebru Yaşar erkeklerle birlikte kadınların bir bütün olduğunu açık bir şekilde belirtti.

Kadınlar olarak erkeklerden az daha sevgi talep ettiklerini ifade eden Yaşar konuşmasını şu şekilde devam ettirdi; ”Ben ilk önce bir kadın olarak burdaki kadınların sonrasında da dünyanın 4 bir yanında bulunan tüm kadınların, yaşamın gerçek kahramanlarının dünya kadınlar gününü kutlamaktayım. Ne kadar güzel bu şekilde kadın kadına. Tabiki arada var böcekler sürekli olarak var, olacak. Kadınların arasında böcekler olmaz ise olmaz. Erkeksiz de hiç bir şekilde olmaz, bizler birer bütünüz. Ancak biz dünya üzerindeki tüm erkeklerden ne istemekteyiz kadınlar olarak? Azcık daha anlayış, azcık daha sevgi istemekteyiz gerisi ise teferruat. Aslına bakılırsa sevgi her şeyi çözmekte. Kedi gibiyiz, bizleri sevdiğiniz zaman dünya üzerindeki en mutlu yaratıklar oluyoruz ve de her şeyi sizlerin önünüze sermek için hazır bir durumda oluyoruz.”