Eser Yenenler, sevgilisi olan Berfu Yıldız’ı Nisan ayı içerisinde istemeye gitmiş olacak, yaz mevsimi içerisinde de düğün yapmış olacak.

Ünlü oyuncu ve aynı zamanda ünlü sunuculardan biri olan Eser Yenenler’le bir zamandır aşk yaşamakta olduğu Berfu Yıldız’ın düğün tarihleri tamamen kesinleşmiş bir durumda.

Oyuncu ve komedyenlerden biri olan Eser Yenenler, Miss Turkey 2015 isimli yarışma esnasında 4. güzel seçilmiş olan sevgilisi Berfu Yıldız’a Finlandiya içerisinde özel bir evlenme teklifi yapmıştı. 2. Sayfa ismine sahip olan program tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, Eser Yenenler sevgilisi olan Berfu Yıldız’ı nisan ayı içerisinde istemeye gitmiş olacak, yaz olduğunda da bir düğün bizleri bekliyor olacak. Ünlü durumdaki çiftin düğünü içerisinde ise Eser Yenenler’in yakın arkadaşı Oğuzhan Koç şarkı söylemiş olacak.

Diğer taraftan ise Yenenler’in, Berfu Yıldız’a almış olduğu tektaş yüzük sosyal medya üzerinden boyutundan dolayı adeta bir dalga konusu haline gelmişti. Yenenler kendisine gelmiş olan bu tepkileri ise ”Aşkıma layık olan tektaşı buldum” şeklindeki bir not yazdığı özel paylaşımla tiye alıp dalga geçmişti.